UhHuh

Je kent het wel: iemand is aan het woord en de ander laat om de paar zinnen via een ‘UhHuh’ van zich horen. Waarom eigenlijk? Als een teken van “UhHuh, ik kan je volgen”? Of als teken van “UhHuh, ik luister naar je, ik hoor je”?

Wim Brands, elke zondagochtend op Nederland 1 te zien in het VPRO programma Boeken, is de ongekende koning van de UhHuh. Luister maar eens naar mijn montage van de uitzending van vanmorgen (slechts een volle 1 minuut, hoewel ik nog minuten kon doorgaan). Het woord is aan Wim met zijn tot in de puntjes geperfectioneerde UhHuh:

Abonneer je gratis op mijn blog. Je kunt zelf instellen of je onmiddellijk, dagelijks of wekelijks een e-mail ontvangt wanneer ik iets publiceer.

Je kunt mijn blog ook via de RSS-feed volgen. Of volg me op Mastodon.

Luister naar mijn muzikale podcast VERVORMER.

En luister naar mijn muziek op Spotify, Apple Music, Tidal, Deezer of elke andere streaming service (zoek op 'Marco Raaphorst').

Gepubliceerd op
Gecategoriseerd als portfolio

Door Marco Raaphorst

vrijdenker, podcastmaker, muziekmaker, sounddesigner, blogger

2 reacties

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.