Let’s play Jack Kerouac!

Gisteravond vanaf tankstation Zuid pal naast de A13. Een interview van Jacco van Giessen voor Radio Rijnmond. Nu, hier ook online te beluisteren.

En zou het een serie voor Radio Rijnmond kunnen worden bestaande uit korte interviews met de passanten, bewoners, thuiswerkers, wegmedewerkers, natuurliefhebbers, die zich op of naast de A13 bevinden? Ik denk het wel. De A13 als een snelweg vol verhalen. Want het DNA van Jack Kerouac zit ook in ons asfalt.

zie ook artikel op Rijnmond

Abonneer je gratis op mijn blog. Je kunt zelf instellen of je onmiddellijk, dagelijks of wekelijks een e-mail ontvangt wanneer ik iets publiceer.

Je kunt mijn blog ook via de RSS-feed volgen. Of volg me op Mastodon.

Luister naar mijn muzikale podcast VERVORMER.

En luister naar mijn muziek op Spotify, Apple Music, Tidal, Deezer of elke andere streaming service (zoek op 'Marco Raaphorst').

Gepubliceerd op
Gecategoriseerd als uitgesproken

Door Marco Raaphorst

vrijdenker, podcastmaker, muziekmaker, sounddesigner, blogger

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.