Platenmaatschappij zette Gangsta Rap in om privé-gevangenissen vol te krijgen

Gisteren publiceerde Wax Poetics een van de vreemdste verhalen over de muziekindustrie die ik ooit las. Via een anonieme email die niet alleen naar Wax Poetics maar ook naar andere muziekjournalisten was verstuurd, kwam dit naar buiten. De persoon koos voor anonimiteit om zijn eigen veiligheid en die van andere te garanderen.

Een verhaal over hoe een bekende platenmaatschappij Gangsta Rap begon in te zetten om zo de privé-gevangenissen vol te krijgen waarin zij geïnvesteerd had. Lees dat verhaal op Wax Poetics →

(foto onder Creative Commons BY: ewe neon)

Update: Alicia Keys: ‘Gangsta Rap’ Created to Convince Black People to Kill Each Other (via @bramkoster)

Abonneer je gratis op mijn blog. Je kunt zelf instellen of je onmiddellijk, dagelijks of wekelijks een e-mail ontvangt wanneer ik iets publiceer.

Je kunt mijn blog ook via de RSS-feed volgen. Of volg me op Mastodon.

Luister naar mijn muzikale podcast VERVORMER.

En luister naar mijn muziek op Spotify, Apple Music, Tidal, Deezer of elke andere streaming service (zoek op 'Marco Raaphorst').

Gepubliceerd op
Gecategoriseerd als uitgesproken

Door Marco Raaphorst

vrijdenker, podcastmaker, muziekmaker, sounddesigner, blogger

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.