gratis naar de Flick Radio vertoning op het Internationaal Filmfestival Breda?

flickradio bredaNa de internationale première in Parijs, eind vorig jaar, gaat Flick Radio nu ook nationaal (“duh!”, citaat Carice van Houten in de Film Alles Is Liefde) in première. Tijdens het Internationaal Filmfestival Breda. Flick Radio draait op 27 maart om 18.45 in de MustSee bioscoop aan het Chasseveld.

Ik heb 5 vrijkaarten weg te geven. Ben zelf overigens niet aanwezig.

Voor Flick Radio was ik als componist betrokken. Meer over dit media kruisende project vind je hierrr.

De eerste 5 die een “ja, ik wil!” comment achterlaten, zullen een vrijkaart ontvangen.

Abonneer je gratis op mijn blog. Je kunt zelf instellen of je onmiddellijk, dagelijks of wekelijks een e-mail ontvangt wanneer ik iets publiceer.

Je kunt mijn blog ook via de RSS-feed volgen. Of volg me op Mastodon.

Luister naar mijn muziek op Spotify, Apple Music, Tidal, Deezer of elke andere streaming service (zoek op 'Marco Raaphorst').

Gepubliceerd op
Gecategoriseerd als uitgesproken

Door Marco Raaphorst

vrijdenker, podcastmaker, muziekmaker, sounddesigner, blogger

2 reacties

  1. Jammer dat jullie er niet bij zijn Marco. Ik heb geen idee hoeveel bezoekers we kunnen verwachten. Heb het idee dat iedereen het al gezien heeft.
    Ik zal de namen doorgeven aan de kassa, dan kunnen kaarten afgehaald worden. De site van het festival is de moeite waard om door te speuren. Anton Corbijn is gastcurator en laat films zien als ‘The Good, the bad and the ugly’ van Sergio Leone, ‘Touch of Evil’ van Orson Welles en zijn eigen ‘Control’.
    We bevinden ons in goed gezelschap.
    Ik hou je op de hoogte.

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.