Dit is een gearchiveerde blogpost van Podpraat.nl

Vanwege succes

Mijn toko Melodiefabriek draait overuren, vandaar dat ik deze week niet aan een Podpraatje ben toegekomen. Naast heel veel podcastwerk houd ik mij ook bezig met muziek en sounddesign. Sinds een poosje werk ik aan een grote internationale opdracht voor het Zweedse muzieksoftwarepakket Reason. En aanstaande maandag heb ik als gitarist opnames in Tivoli Vredenburg voor een nieuwe tv-programma van de VPRO. De uitzending staat gepland voor zondag 7 februari om 19:20 op NPO 2. Heel leuk om te doen en dat in coronatijd!

Abonneer je gratis op mijn blog. Je kunt zelf instellen of je onmiddellijk, dagelijks of wekelijks een e-mail ontvangt wanneer ik iets publiceer.

Je kunt mijn blog ook via de RSS-feed volgen. Of volg me op Mastodon.

Luister naar mijn muziek op Spotify, Apple Music, Tidal, Deezer of elke andere streaming service (zoek op 'Marco Raaphorst').

Door Marco Raaphorst

vrijdenker, podcastmaker, muziekmaker, sounddesigner, blogger

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.